Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!

14:00 | 02 Gusht 2020

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve dhe është e përkushtuar shumë në familjen e saj duket se gjen kohë edhe për rrjete sociale, në të cilat është jo pak aktive.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Ariana edhe të dielën nuk pushon në shtëpi, duke u bërë gati për të dal. /ORAinfo/

Komento: