Ariana nuk po iu ndahet këtyre sandaleve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana nuk po iu ndahet këtyre sandaleve

09:19 | 10 Maj 2021

Ariana Fejzullahu e dashuruar në këto sandale.

Femrat e presin me padurim stinën e verës, që të vishen më lehtë dhe t’i japin pamjes ngjyrat e kohës.

Veshje të lehta, të bukura, ngjyra dhe nuanca të mrekullueshme. Ky është spektri fantastik i veshjeve të verës, shkruan Kosovarja.

Edhe Ariana Fejzullahu si shumë femra të tjera, e do verën dhe veshjet e kësaj stine, që ajo i ka të shumta dhe me mjaft shije.

Në fotot e fundit, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut po shfaqet me të njejtat sandale, që duket se i ka pikë të dobët.

Të bukura, me stil, por edhe të përshtatshme.

Komento: