Ariana po bëhet sërish nënë, del në rrugë e veshur me kompletet më të bukura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana po bëhet sërish nënë, del në rrugë e veshur me kompletet më të bukura

19:00 | 09 Prill 2019

Ajo u bë e njohur në publik si nusja e Ermal Fejzullahu.

Përveç që u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, janë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil ato që e bëjnë edhe më të përfolur, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është në pritje të fëmijës së saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete pink.

Si gjithmonë, Ariana po shkëlqen edhe me këtë veshje./ORAinfo/

Komento: