Ariana po vazhdon t’i shijoi pushimet, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana po vazhdon t’i shijoi pushimet, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje

15:30 | 31 Maj 2019

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Tani ajo po shijon pushimet, nga ku edhe para pak minutash publikoi një pamje shumë të bukur./ORAinfo/

Komento: