Ariana poston fotografi nga ashensori me vjehrrin e saj, ja huq fort me veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana poston fotografi nga ashensori me vjehrrin e saj, ja huq fort me veshje

14:38 | 12 Nëntor 2019

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo njihet me stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana ka një raport shumë të mirë me vjehrrit e saj e sidomos më Sabriun.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet në ashensor me vjehrrin e saj, Sabriun.

Si asnjëherë me parë, kësaj radhe Ariana ja ka huqur me veshje.

Për me tepër shikojeni foton dhe vlerësojeni vet. /ORAinfo/

Komento: