Ariana shfaqet plot stil nga pushimet, kaq shumë po e zbukuron shtatzënia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana shfaqet plot stil nga pushimet, kaq shumë po e zbukuron shtatzënia

20:05 | 29 Maj 2019

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i komentuar në publik e media rozë.

U bë e njohur si gruaja e Ermal Fejzullahut, mirpëo, është stili i saj tejet i veçantë që e bëri edhe më të përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe Ariana nuk mungon me postime të ndryshme në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar foto ku shihet se ka shkuar në pushime dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj plot stil dhe duket se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./ORAinfo/

Komento: