Ariana shkoi ta përcjell mbesën për mbrëmjen e maturës, kaq shumë i paska ngjarë ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana shkoi ta përcjell mbesën për mbrëmjen e maturës, kaq shumë i paska ngjarë ajo

12:26 | 24 Maj 2019

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i komentuar në publik e media rozë.

U bë e njohur si gruaja e Ermal Fejzullahut, mirpëo, është stili i saj tejet i veçantë që e bëri edhe më të përfolur, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt e gjatë kësaj kohe ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar për ta përcjellë mbesën e saj në mbrëmjen e maturës, e nga ky imazh shohim që ai i ka ngjarë shumë./ORAinfo/

Komento: