Ariana vishet në fustan të shkurtë e të ngushtë, shfaqet më tërheqëse se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ariana vishet në fustan të shkurtë e të ngushtë, shfaqet më tërheqëse se kurrë

23:42 | 22 Nëntor 2019

Ariana Fejzullahu është një emër që gjithmonë zë hapsira në mediet rozë.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur Ermal Fejzullahut, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak javëve janë bërë prindsër për herë të katërt.

E Ariana duket se e ka marrë veten pas lindjes dhe po duket më në formë se kurrë./ORAinfo/

Komento: