Arjola shkon në dasmë, me pamjen e saj e lë në hije edhe nusen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arjola shkon në dasmë, me pamjen e saj e lë në hije edhe nusen

20:44 | 04 Korrik 2022

Arjola Demiri, është padyshim njëra nga aktoret më të përfolura aktualisht.

Ani pse në profesionin e saj gjithmonë është treguar e suksesshme, pjesëmarrja e saj në formatin, Big Brother bëri bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

Ajo është një nënë shumë e përkushtuar, por që asnjëherë nuk e ka lënë anash profesionin e saj. Duke qenë se përgjatë gjithë vitit ka qenë e angazhuar, ajo ditë më parë zgjodhi Egjiptin të pushojë.

Tani, ajo është kthyer dhe duket se është ftuar në një dasmë. Veshja dhe dukja e saj e ka lënë nën hije edhe nusen./ORAinfo/

Komento: