Arrihet marrëveshja, Hakimi transferoht të gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arrihet marrëveshja, Hakimi transferoht të gjiganti evropian

17:47 | 23 Qershor 2021

Hakim te PSG-ja, mësohet edhe shifra e transferimit

Achraf Hakimi po largohet nga Interi gjatë këtij afati të transferimeve.

Gazetari italian, Fabrizio Romano raporton se Hakimi ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germain dhe pritet vetëm zyrtarizimi i transferit.

Hakimi do të përfundoj në PSG, kurse Inter do të përfitoj plotë 70 milionë euro.

Në ‘luftë’ për shërbimet e mbrojtësit anësor ishte edhe skuadra e Chelseat.

Komento: