Arsenal – Chelsea, u shënua ky super-gol në këtë ndeshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenal – Chelsea, u shënua ky super-gol në këtë ndeshje

20:38 | 01 Gusht 2020

U zhvillua ndeshja mes Arsenalit dhe Chelseas.

Arsenali ka përmbysur rezultatin kundër Chelsea.

Ishte sulmuesi në top-formë i Arsenalit, Aubameyang që ka shënuar një supergol për Arsenalin pas një kundër sulmi.

Ai ka dribluar pa problem Zouman për të shënuar golin e epërsisë duke e parabolluar Caballeron.

Komento: