Arsenali gjen zëvendësuesin e Lavazettes te Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arsenali gjen zëvendësuesin e Lavazettes te Real Madrid

15:40 | 17 Tetor 2021

Arsenali, dëshiron që sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic të zëvendësojë Alexandre Lacazette sezonin e ardhshëm zbulon Fichajes.

Lacazette ka hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij aktuale në Emirates Stadium, dhe nuk ka asnjë shenjë që ai të nënshkruajë një rinovim deri më tani,përcjell ORAinfo.

Topçinjtë do t’i drejtohen Jovicit për të mbushur boshllëkun nëse ai largohet, me serbin që ka të ngjarë të jetë në dispozicion pas dy viteve të para zhgënjyese në Real./ORAinfo/

Komento: