Arta Nitaj bën ndryshimin e papritur në pamje, shikoni si po duket tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arta Nitaj bën ndryshimin e papritur në pamje, shikoni si po duket tani

16:18 | 01 Dhjetor 2020

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

E përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: