Atdheu pasi u nda nga Sara, shfaqet duke e puthur një tjetër ish-konkurrente – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atdheu pasi u nda nga Sara, shfaqet duke e puthur një tjetër ish-konkurrente

14:18 | 11 Qershor 2021

U nda nga Sara por Atdheu shfaqet duke e puthur një tjetër ish-konkurrente.

Atdhe Xheravina edhe pse nuk është më pjesë e programit “Për’puthen”, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në shtypin rozë.
Para pak dite ai i ka dhënë fund lidhjes me Sarën dhe këtë e bëri të ditur vet ai.

Mirëpo, një video që po qarkullon në medie ku shihet Atdheu dhe Shqipja u bë virale në rrjet.

Derisa Shqipja po e filmonte duke ecur në rrugë, Atdheu afrohet dhe i dhuron asaj një puthje në faqe.

Komento: