Atdheu shkaku i ndarjes? Biseda mes Donaldit dhe Antonelës hedh dyshime të forta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atdheu shkaku i ndarjes? Biseda mes Donaldit dhe Antonelës hedh dyshime të forta

12:51 | 04 Dhjetor 2021

Biseda mes Donaldit dhe Antonelës hedh dyshime të forta

Mbrëmja e djeshme ka qenë e tensionuar për Donaldin dhe Trixen.Pas përfundimit të spektaklit Donaldi ka qenë duke biseduar me Antonelën ku i ka thënë:

”Nuk kam qenë jashtë unë, 8 muaj, e ndoshta ti e di me mirë se unë”

”E di”- thotë Antonela, e kjo na bën të mendojmë pikërisht se Donaldi mendon qe shkak i ndarjes me Boren mund te ketë qenë Atdheu.

Duke qene se Antonela dhe Atdheu janë miq ai shprehet se ajo e di.

Komento: