Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

22:01 | 26 Nëntor 2020

Atifete Jahjaga është ish-presidentja e Kosovës.

Ajo është njëra ndër politikanet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Atifetja përfolet edhe për pamjen e saj të jashme.

Ish-presidentja bën shumë ndryshime në pamje e edhe sonte ajo po duket ndryshe dhe bukur./ORAinfo/

Komento: