‘Bahari’ i serialit ‘Më fal’ në gjendje të rëndë shëndetësore, familja e saj shumë të shqetësuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Bahari’ i serialit ‘Më fal’ në gjendje të rëndë shëndetësore, familja e saj shumë të shqetësuar

20:27 | 08 Gusht 2020

Seriali “Më fal” vazhdon të jetë ndër serialet më të shikuara turke.

Dramat familjare janë ato që e bën këtë serial shumë të suksesshëm dhe të pëlqyer edhe në vendin tonë, shkruan ORAinfo.

Në një nga episodet e radhës do të jetë ai kur ‘Bahari’ do të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Të gjithë familjarët janë shumë të shqetësuar, por atë do ta shpëtoi vëllai i saj Ateshi./ORAinfo/

Komento: