Barcelona arrin marrëveshje me Agueron – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona arrin marrëveshje me Agueron

13:20 | 15 Maj 2021

Në mediat botërore po qarkullon lajmin se Sergio Aguero ka nënshkruar me Barcelonën.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja ‘Transfer news’ që është e besueshme dhe merret me përditësimin e lajmeve për transferime, shkruan Indeksonline/

Sipas faqes, Aguero tashmë do të jetë lojtar i Barcelonës pasi ka firmosur kontratën me ta.

Thuhet se sulmuesi do të jetë me Barcelonën për dy sezone.

Komento: