Barcelona gjen zëvendësuesin e Agueros – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona gjen zëvendësuesin e Agueros

00:00 | 29 Nëntor 2021

Barcelona po synon ta transferojë sulmuesin e Manchester United, Edinson Cavani dhe është në negociata me klubin e Premier League për një transferim të mundshëm në janar, zbulon Transfers.

Cavani ka luajtur vetëm 270 minuta futboll këtë sezon, ndërsa Barça është e interesuar për një sulmues të ri pasi humbi Sergio Agueron për një problem shëndetësor afatgjatë ,përcjell ORAinfo.

Trajneri i ri i Barcelonës, Xavi thuhet se është gati t’i ofrojë Cavanit një marrëveshje gjashtëmujore, me potencial edhe për një vit tjetër nëse ai bën përshtypje./ORAinfo/

Komento: