Barcelona – Granada, formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona – Granada, formacionet zyrtare

20:06 | 20 Shtator 2021

Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada.

Barcelona është nikoqir i Granadas, në kuadër të xhiros së pestë në La Liga.

Pas humbjes ndaj Bayern Munichut, katalunasit duan këndelljen dhe synojnë fitore në “Camp Nou”.

Ndërkohë, Granada do mundohet të bëjë befasinë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Araujo, Garcia, Balde; Busquets, Roberto, De Jong; Coutinho, Depay, Demir.

Granada: Maximiano; Quini, Duarte, Abram, Escudero; Milla, Eteki, Monchu; Machís, Puertas, Jorge Molina

Ndeshja nis në ora 21:00.

Komento: