Barcelona ia jep lajmin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona ia jep lajmin e madh Milanit

10:42 | 23 Dhjetor 2019

Ylli të cilin Milan po e kërkon me ngulm, Todibo mund të largohet nga Camp Nou në janar

Barcelona është e gatshme të largojë, Jean-Clair Todibo në janar, raporton Sport.

Mbrojtësi 19-vjeçar ka bërë vetëm tre paraqitje këtë sezon, por ai po ndiqet me interes të madh nga Manchester United, AC Milan dhe Bayer Leverkusen,përcjell ORAinfo.

Barca janë të gatshëm ta shesin atë në një marrëveshje që mund të përfshijnë një mundësi për ta blerë përsëri ./ORAinfo/

Komento: