Barcelona po e transferon yllin e Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona po e transferon yllin e Milanit

22:22 | 13 Tetor 2021

Franck Kessie, duket se do ta vesh fanellën e Barcelonës.

Barcelona do të shesë Sergio Busquets për t’i lënë vend Franck Kessie, zbulon El Nacional.

Skuadra spanjolle po përgatit një kontratë për Kessie, marrëveshja e së cilës me Milanin skadon në fund të sezonit,përcjell ORAinfo.

Barca do të duhet të shkarkojë një mesfushor para se të mund të sjellë Kessie, megjithatë, dhe ka deklaruar Busquets atë që ata janë të gatshëm të sakrifikojnë./ORAinfo/

Komento: