Barcelona – Villarreal, formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Barcelona – Villarreal, formacionet zyrtare

20:46 | 27 Shtator 2020

Messi në sulm me Fatin dhe Griezmannin në ndeshjen kundër Villarreal.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Villarrealit.

Për Barcelonën do të jetë sfida e parë për këtë sezon në La Liga, gjithashtu për Lionel Messin, që e nis sezonin pas polemikave të shumta rreth largimit dhe pas kritikave që i bëri klubit pas largimit të Luis Suarez.

Me Messin në sulm startojnë Antoine Griezmann dhe Ansu Fati.

Barcelona:

Villarreal:

Komento: