Bayern Munchen dhe Barcelona në “luftë” për super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bayern Munchen dhe Barcelona në “luftë” për super-lojtarin

23:04 | 28 Nëntor 2021

Bayern Munich dhe Barcelona janë të dy të interesuar për nënshkrimin e Boubacar Kamara nga Marseille, raporton FootMercato.

Kontrata e Kamara do të përfundojë këtë verë dhe koha e tij me Marsejën duket se po i afrohet fundit,përcjell ORAinfo.

Mesfushori tashmë ka refuzuar katër oferta nga klubi, duke i vendosur klube si Barça dhe Bayern në gatishmëri të lartë për të konkurruar për super lojtarin./ORAinfo/

Komento: