Bayern Munich – Sevilla, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bayern Munich – Sevilla, këto janë formacionet zyrtare

19:59 | 24 Shtator 2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Bayern Muchiut dhe Sevillas.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Sevilla.

Bayern dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës.

Bavarezët shihen favoritët në letër, por në një finale të tillë secili rezultat mbetet opsion.

Ndeshja mes Bayern dhe Sevilla luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë u sjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Komento: