Bebe Rexha zbulon pse nuk është në lidhje

21:39 | 06 Qershor 2019

Ajo po ndërton një karrierë të suksesshme në botën e muzikës ndërkombëtare dhe sot është një nga këngëtaret më të njohura në botë.

Por, Bebe Rexhës nuk i ka ecur edhe aq mbarë sa i përket dashurisë, këngëtarja jo rrallë herë zbulon të rejat edhe nga jeta e saj personale, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur vazhdon të jetë beqare dhe këtë e ka treguar edhe në një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e saj të ‘Insatgramit’.

E përqafuar me një mashkull 29 vjeçarja ka zbuluar se pse vazhdon ende të jetë pa të dashur “Këta mund të ishim ne, por vazhdoj të të anuloj, sepse jam anti-sociale”, ka shkruar Bebe

Komento: