Befason Arbër Hajdari, jep 3 emrat e konkurrentëve që mund të jenë në finalen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Arbër Hajdari, jep 3 emrat e konkurrentëve që mund të jenë në finalen

12:53 | 22 Mars 2023

Arbër Hajdari i cili edhe këtë Big Brother VIP 2 është në pozicionin e opinionistit ka treguar në “Wake Up” se cilët nga konkurrentët mund të shkojnë në finale.

Sipas tij, 3 nga banorët që mund të jenë pretendentë për të fituar është Luizi, Olta dhe Qetsori.

Neada Muçaj: Loja është në një pikë të nxehtë dhe ne pak a shumë e dimë se cilët janë lojtarët e fortë. Nëse ke parashikime, kush mendon se mund të jenë finalistët e këtij edicioni?

Arbër Hajdari: Do të them dy ose 3.

Neada Muçaj: 3 më mirë.

Arbër Hajdari: Atëherë po them që mendoj që është pa diskutim Luizi i pari, e dyta Olta dhe së treti po them Qetsori.

Po them Qetsori në këtë fazë të lojës që jemi, por aty gjërat ecin shumë shpejt, aty situatat shkojnë shumë shpejt.

Qetsori sot është mirë, po mundohet të bëjë lojë, javës që vjen mund të bëjë një budallallëk dhe mund të humbë çdo gjë që ka krijuar deri më tani, e njëjta gjë vlen edhe për banorët e tjerë. Po të jap tre emra, por do doja të kisha dhënë 2.

Komento: