Befason Egzona, në këtë gjendje e ka publikuar veten – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Egzona, në këtë gjendje e ka publikuar veten

17:32 | 08 Nëntor 2019

Egzona Muqiqi është tani një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo dhe Albatyrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

Egzona po bëhet gjithnjë e më e njohur sidomos me bizneset e saj.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga puna ku shfaqet me një pamje mjaft interesante./ORAinfo/

Komento: