Befason Egzona, shikoni çka bën në kohë të iftarit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Befason Egzona, shikoni çka bën në kohë të iftarit

19:49 | 16 Maj 2019

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet fustanat nga dyqani i saj, e me këtë në tregon se ajo po rri në punë edhe në kohë të iftarit./ORAinfo/


Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!