Befason i riu nga Tirana – jam gati të shkoj të luftoj për Kosovën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason i riu nga Tirana – jam gati të shkoj të luftoj për Kosovën

20:27 | 02 Tetor 2021

Një i ri nga Tirana është i gatshëm të shkoj në Kosovë për të luftuar.

Në një intervistë të realizuar me qytetarët e Tiranës nga abc.News Albania një i ri tha se është i gatshëm të shkoj të luftoj në Kosovë dhe atë vullnetarisht.

“Jam i gatshëm nëse do të plaste lufta kundër Kosovës do të isha I gatshëm të shkoja, vullnetarisht shkoj për të luftuar”, tha ai.

Shikoni videon këtu.

Komento: