Befason Learta, në këtë gjendje po qëndron për festën e Bajramit

15:06 | 04 Qershor 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

E sot për festën e Bajramit ajo ka publikuar një foto me Matinin.

Ajo që bie në sy është se Learta nuk është rregulluar aq shumë, siҫ di të bëjë ndonjëherë./ORAinfo/

Komento: