‘Befason’ Majlinda, vesh djalin në stilin e Majkut

13:30 | 16 Dhjetor 2018

Majlinda Zeka është e dashura e reperit të njohur shqiptar Majkut.

Ata nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur me emrin, Roan e që tani rritet vetëm me nënën, shkruan ORAinfo.

Majk dhe Majlinda patën një përplasje në lidhje me djalin e të cilën I pari e filloi reperi ku tha se nëna e Roanit, nuk po e lë ta shoh atë, e pas kësaj vjen reagimi i Majlindës ku thotë se Majk nuk ka tentuar asnjëherë të jetë baba shembullor.

E sot ajo ka postuar një fotografi në Instastory ku shihet djali Roani I veshur me shumë stil e që ngjason shumë me stilin e Majkut./ORAinfo/

Komento: