Befason nëna e Gjikos, në këtë gjendje e publikon Elitën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Befason nëna e Gjikos, në këtë gjendje e publikon Elitën

16:19 | 10 Tetor 2019

Para pak ditëve në familjen e Gjikos kanë pasur një dasmë madhështore.

Është martuar vëllai i tij, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që të pranishëm kanë qenë familjarë, e në mesin e tyre edhe Elita e cila ka shkëlqyer me pamjen.

Mirëpo, në një foto që e ka publikuar vjehrra e saj, ajo shfaqet mjaft e lodhur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!