Befason Pajtesa, kaq ndryshe po duket pas martesës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Befason Pajtesa, kaq ndryshe po duket pas martesës

20:43 | 08 Tetor 2019

Fiona Gllavica është aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ishte roli i ‘Pajtesës’ në serialin, ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak muajve i ka dhënë fund beqarisë me një dasmë.

E pas martesës ajo ka ndryshuar shumë dhe këtë e dëshmon me fotot që i publikon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!