Befason Remzie Osmani, bën gjestin madhështor për Motrat Mustafa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Remzie Osmani, bën gjestin madhështor për Motrat Mustafa

20:00 | 30 Qershor 2020

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka bërë një gjest të mirë, duke mbështetur vajzën e Safetes së Motrave Mustafa./ORAinfo/

Komento: