“Behari” vishet e tëra me të kuqe, kështu iu ka zbukuruar “Ymytit” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Behari” vishet e tëra me të kuqe, kështu iu ka zbukuruar “Ymytit”

17:00 | 22 Maj 2019

Ajo është njëra nga aktoret më të kërkuara në Turqi.

Gaye Trugut një aktore profeisonale, e cila arrin që me çdo rol t’i rrëmbej zemrat e publikut. Gjithasthu ajo vlerësohet shumë edhe për thjeshtësinë e saj.

E njohur përtej kufijve të Turqisë Gaye u bë fal rolit të “Baharit” tek seriali “Më fal”, i cili transmetohet në disa vende të botës. Aktorja kujdeset që në çdo paraqitje të duket bukur por, asnjëherë të mos dal nga vetja e saj.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, ku me një fotografi të publikuar në Instagram Gaye ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Në këtë imazh ajo shfaqet më e grimuar ku dhe po duket më ndryshe se herat tjera.

Komento: