Bëhen gati rossonerët, ja kush mund të zbarkojë në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhen gati rossonerët, ja kush mund të zbarkojë në “San Siro”

17:00 | 02 Shtator 2019

AC Milan, ka vendosur interesin e tyre te sulmuesi i Real Madridit, Brahim Diaz, rapoton Gazzetta dello Sport.

Interesi nga Milano vjen pasi negociatat për Sulmuesin e Atletico Madridit, Angel Correa u prishën pas një çmimi prej 45 milion eurosh i vendosur lojtarit,përcjell ORAinfo.

Fleksibiliteti i Diaz e siguroi më parë atë një transferim te Real Madrid nga Manchester City dhe talenti i ri mund të ishte një përshtatje perfekte për Milanin./ORAinfo/

Komento: