Bëhet “nami”, ja ku po transferohet Cavani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet “nami”, ja ku po transferohet Cavani

14:20 | 24 Janar 2020

E ardhmja e Edison Cavanit ende është e paqartë.

Manchester United, do ta provojë dhe firmosë sulmuesin e Parisit , Edinson Cavani, raportojnë mediat angleze, përcjell ORAinfo.

Djajtë e Kuq janë të kujdesshëm që të mos përsërisin gabimet e bëra kur firmosën Alexis Sanchez dhe mund të duhet të veprojnë shpejt me Atletico Madrid duke udhëhequr garën për nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Komento: