Bëhet nami, ylli i madh po largohet nga Arsenal – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet nami, ylli i madh po largohet nga Arsenal

23:46 | 21 Dhjetor 2019

Pierre-Emerick Aubameyang, mund të kërkonte një largim nga Arsenali në janar thotë Mirror.

Sulmuesi i Gabonit, ka ngecur në bisedimet e reja të kontratës me Gunners mes lidhjeve me një transferim te gjiganti spanjoll, Real Madrid,përcjell ORAinfo.

Marrëveshja aktuale e Aubameyang do të skadojë në vitin 2021 dhe ai dëshiron të zgjedhë të ardhmen e tij , pasi duket se është në muajt e fundit në Arsenal./ORAinfo/

Komento: