Besiana publikon foto nga pushimet, provokon me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Besiana publikon foto nga pushimet, provokon me këtë pamje

15:27 | 28 Maj 2019

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku po duket shumë atraktive./ORAinfo/

Komento: