Big Mama më ‘hot’ se asnjëherë më parë, do t’iu lë pa gjumë me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama më ‘hot’ se asnjëherë më parë, do t’iu lë pa gjumë me këtë pamje

23:58 | 03 Dhjetor 2019

Big Mama është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.

Ajo u bë e njohur që në daljen e parë në skenë, shkruan ORAinfo.

Por, akoma më e përfolur ka qenë sidomos këto vitet e fundit kur iu nënshtrua një operacioni që e bëri t’i humbë kilogramët e tepërt.

Big Mama pasi u dobësua shfaqer gjithnjë e më tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan lëkure dhe po duket tejet seksi./ORAinfo/

Komento: