Big Mama na prezanton me ‘vjehrrën’ e saj, kjo do t’ju befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama na prezanton me ‘vjehrrën’ e saj, kjo do t’ju befasojë

13:23 | 30 Maj 2019

Big Mama është shumë e pëlqyer shqiptare.

Ajo u bë shumë e njohur sidomos në këtë kohën e fundit pas ndërhyrjeve që pati në trup e që bëri të duket krejt ndryshe, përcjell ORAinfo.

Big Mama tani vazhdon të paraqitet gjithmonë e më tërheqëse.

Ajo këtë kohë po qëndron në Turqi dhe nga atje po publikon imazhe të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto me një grua të cilën ajo po e quan vjehërr mirëpo kjo duket se kjo është një shaka e radhës nga Big Mama./ORAinfo/

Komento: