Big Mama në zi, humb personin më të dashur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama në zi, humb personin më të dashur

11:39 | 09 Nëntor 2019

Big Mama humb më të dashurin e saj.

Ky nëntor do t’i sjellë përgjithnjë kujtime të hidhura, këngëtares shumë të dashur Big Mama.

Këngëtarja ka humbur nënën dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale..

Babai i saj Adi Kasumi pas humbi betejën me sëmundjen e rëndë dhe ndërroi jetë këtë mëngjes.

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqtë të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhet nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë.” – shkroi ajo në postimin e saj në Instagram.

Dhimbjes së këngëtares, iu bashkuan shumë emra të njohur, fansa dhe ndjekës të cilët u ndalën për ta ngushëlluar.

Komento: