Big Mama vishet me fustan dhe bën frizurë, kaq e bukur është bërë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama vishet me fustan dhe bën frizurë, kaq e bukur është bërë

22:07 | 24 Maj 2019

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama tani pasi bëri këtë ndryshim është edhe më aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: