Bilbao 0-1 Real Madrid, notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bilbao 0-1 Real Madrid, notat e lojtarëve

20:57 | 16 Maj 2021

Real Madridi ishte ekip më i mirë

Real Madridi ka fituar 1-0 në udhëtim te Athltic Bilabo në kuadër të javës së 37-të në la Liga.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e realizoi Nacho nga një asistim i Casemiro.

Real Madridi ishte ekip më i mirë dhe mori notë e përgjithshme 7.19, me Bilbao që u vlerësua 6.62.

Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Luka Modric që u notua me 8.3.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj sfide doli të ishte Raul Garcia me vlerësimin 6.1.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

Komento: