Blero dhe Afrona nisin muajin e mjaltit në hotelin ku nata kushton 1 mijë euro – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero dhe Afrona nisin muajin e mjaltit në hotelin ku nata kushton 1 mijë euro

12:05 | 19 Nëntor 2019

Muaj me parë ata i dhanë fund beqarisë.

Blero dhe Afrona padyshim janë çifti më i përfolur i këtij viti.

Dasma e tyre luksoze në Shëngjin, më 21 shtator, mori vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij sot kanë udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të filluar muajin e mjaltit.

Ata kanë përzgjedhur të shijojnë bukuritë përrallore të Haëaii-t.

Çifti ka publikuar një video, ku kanë lokalizuar dhe hotelin ku do qëndrojnë gjatë kësaj kohe.

Timbers Kauai Ocean Club and Residences është emri i hotelit, ku dy net kushtojnë 1 mijë e 700 dollarë amerikan plus mbi 250 dollarë taksat dhe obligime tjera të hotelit.

Në një intervistë në emisionin “1 Kafe prej Shpisë” të RTV21, Blero pati treguar se muajin e mjaltit do ta kalojnë në Haëaii, ku do të qëndrojnë 2 javë.

Komento: