Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë

17:37 | 15 Prill 2019

Blero është këngëtari kosovar që u bë i njohur për publikun që në daljën e parë në skenë.

Ai përveç me muzikën e tij komentohet shumë për jetën private, përcjell ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime nga jeta e tij private dhe profesionale.

Ai sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e tij, Tarën, e ajo që merr gjithë vëmendjen është ngjajshmëria që ka vajza e tij me të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!