Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero me motrën e tij, kaq bukur po duken vëlla e motër

12:29 | 16 Maj 2019

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

E motra e tij ka publikuar sot një pamje më të, ku të dy po duken mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: