Blerona duket krejt ndryshe me këtë pozë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona duket krejt ndryshe me këtë pozë

13:42 | 05 Shkurt 2023

Me këtë pozë fytyra e Bleronës duket krejt ndryshe.

Blerona Zeqiri është një ndër emrat që në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta.

Që nga realizimi i humbjes së kilogramëve, moderatorja shkëlqen tej mase dhe duket si një person krejt tjetër, shkruan Kosovarja.

Në këtë imazh të fundit, me gojën e hapur dhe grimin professional bie në sy pamja e saj.

Theksojmë, në profesionin që ka mbetët një emër i njohur me punën që bën.

Komento: