“Bomba” e mëngjesit, PSG po nënshkruan me yllin 35 milionësh të Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Bomba” e mëngjesit, PSG po nënshkruan me yllin 35 milionësh të Milanit

09:02 | 23 Dhjetor 2019

Paris Saint-Germain mezi pret të nënshkruajë Lucas Paqueta nga AC Milan, thotë Sky Sport në Itali.

Paqueta, 22 vjeç, u bashkua vetëm me Milanin në Janar 2019, por ka luajtur një rol të kufizuar këtë sezon, përcjell ORAinfo.

Drejtori sportiv i PSG, Leonardo është një tifoz i madh i mesfushorit dhe shpreson të sjellë bashkëkombasin e tij në kryeqytetin francez, por Milano do ta lërë të shkojë vetëm nëse marrin investimet e tyre prej 35 milion eurosh ./ORAinfo/

Komento: